• Farmasi Katalog
    Farmasi Katalog
    Farmasi Katalog
    Farmasi Katalogu - Farmasi Üye Kayıt Giriş
    Farmasi Katalogu - Farmasi Üye Kayıt Giriş

Farmasi Katalog

Farmasi Katalog

Farmasi katalog, farmasi ürünlerini satın almak , farmasi ürün danışmanlığı, farmasi ürün temsilciliği, farmasi ürünlerini satarak para kazanma gibi konularda bilgilendirme. Farmasi ye nasıl üye kaydı yapılır satışlardan nasıl gelir elde edilir.

Farmasi Hakkında bilgi
Dr. Cevdet Tuna tarafından 1950 yılında sağlık sektöründe ilaç ve ham madde üretimi amacıyla kurulmuş bir firmadır. 1985 yılında kozmetik alanına adım atmıştır. Sağlık sektöründeki tecrübe ve bilgi birikimi sayesinde kısa zamanda kişisel bakım ürünleri ve parfüm sektöründe başarılı bir çıkış yakalamıştır. 1995 yılında da bebek bakım ürünleri üretmeye başlamıştır. Dünya üzerinde 119 ülkeye ihracata yapan firma Farmasi markası adı altında dünyada 350 milyon kişiye ulaşmaktadır. Farmasi kozmetik bin tok kapasiteli kendi tesislerinde kozmetik ürünleri üretmektedir. Ayrıca, zincir mağaza ve marketler için Private Label çözümler sunmaktadır. Ürünlerini doğrudan pazarlama tekniği ile satan firmanın dünya genelinde 350 binden fazla satış danışmanı vardır.

Farmasi İle Çalışmak
Farmasi’ye Üye olarak hem benzersiz kampanyalardan yararlanır, hem de kendi işinizin sahibi olabilirsiniz. %100 Türk Malı ve Helal sertifikalı Farmasi, Türkiye’de lider konumdadır.
Tam zamanlı veya yarı zamanlı çalışabilirsiniz. Farmasi işinizde kazancınızı da çalışma saatlerinizi belirlemek size kalmış. Kaliteli ürünlerden faydalanırken aynı zamanda para kazanıp, yeni insanlarla tanışıp, kendinize iyi bir gelecek hazırlama fırsatını yakalayarak kendi kişisel ve kariyer gelişiminizi sağlayabilirsiniz.
Farmasi’nin size vereceği ürün, pazarlama, kariyer ve güncel moda-makyaj konularındaki eğitimlerle de akımların takipçisi olabilirsiniz.

Farmasi Üyelik
Farmasi üye olmak çok kolay. İletişim ve kargo bilgileriniz ile doğrudan üyelik yapabilirsiniz. Farmasi üyelik sistemi aldığınız ürünlerin sizlere gönderilebilmesi için gereklidir.
Farmasi Temsilcilik
Farmasi üyeliği olan her kez aynı zamanda farmasi temsilcisi olabilir. Farmasi Danışmanı olmak için ad soyad, doğum tarihi (gün/ay/yıl), TC kimlik numarasının doğru olarak giri